| Naam | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Bui | O - H112, H14 |
| NORM | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Rang | 3000 Reeksen, 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| Dikte | 0.312mm |
| Naam | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Bui | O - H112, H14 |
| norm | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Rang | 3000 Reeksen, 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| Dikte | 0.312mm |
| Naam | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Bui | O - H112, H14 |
| Norm | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Rang | 3000 Reeksen, 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| MOQ | 1 ton |
| naam | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Bui | O - H112, H14 |
| norm | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Rang | 3000 Reeksen, 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| MOQ | 1 ton |
| Naam | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Bui | O - H112, H14 |
| Norm | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Rang | 3000 Reeksen, 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| MOQ | 1 ton |
| Naam | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Rang | 1000/3000/5000-serie |
| Pakket | Karton, Zeewaardige Norm |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt, Geanodiseerd, in reliëf gemaakt, Spiegel |
| Kleur | Aangepaste Toegelaten Kleur |
| Naam | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Rang | 1000 Reeksen, 1.2.3.5 .6.7series, 1000/3000/5000 reeks |
| Pakket | Karton, Zeewaardige Norm |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt, Geanodiseerd, in reliëf gemaakt, Spiegel |
| Kleur | Aangepaste Toegelaten Kleur |
| Grade | 3000 Serie |
|---|---|
| Temper | O - H112,H24,O,T3 - T8,H18 |
| Alloy or not | Is Alloy,Non-alloy |
| Application | Construction,Decoration,etc,Industry,Insulation |
| Width | 20-2400mm,1000-2200mm,0-1550mm,≤1200mm,900mm-1524mm |
| Name | Color Coated Aluminum Coil |
|---|---|
| Grade | 3000 series |
| Color | Customized Color Accepted |
| Width | Customized |
| Thickness | 0.02mm-3.0mm , or customized |
| Naam | Aluminiumbaar |
|---|---|
| Al (min) | 99.7%, 99%-99.9% |
| sleutelwoord | Aluminiumbaar 99,7% 99,9% |
| Toepassing | Industrie, het Opnieuw smelten |
| Pakket | Norm |