| Nazwa | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Standard | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Stopień | Seria 3000, seria 1000 3000 5000 6000 |
| Grubość | 0,3-12 mm |
| Nazwa | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Standard | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Stopień | Seria 3000, seria 1000 3000 5000 6000 |
| Grubość | 0,3-12 mm |
| Nazwa | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Standard | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Stopień | Seria 3000, seria 1000 3000 5000 6000 |
| Minimalne zamówienie | 1 tona |
| Nazwa | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Standard | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Stopień | Seria 3000, seria 1000 3000 5000 6000 |
| Minimalne zamówienie | 1 tona |
| Nazwa | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Standard | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Stopień | Seria 3000, seria 1000 3000 5000 6000 |
| Minimalne zamówienie | 1 tona |
| Nazwa | Aluminiowa cewka powlekana kolorem |
|---|---|
| Stopień | Seria 1000/3000/5000 |
| Pakiet | karton, standardowy zdatny do żeglugi |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekane, anodowane, tłoczone, lustro |
| Kolor | Dostosowany kolor akceptowany |
| Nazwa | Aluminiowa cewka powlekana kolorem |
|---|---|
| Stopień | Seria 1000, seria 1.2.3.5.6.7, seria 1000/3000/5000 |
| Pakiet | karton, standardowy zdatny do żeglugi |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekane, anodowane, tłoczone, lustro |
| Kolor | Dostosowany kolor akceptowany |
| Grade | 3000 Serie |
|---|---|
| Temper | O - H112,H24,O,T3 - T8,H18 |
| Alloy or not | Is Alloy,Non-alloy |
| Application | Construction,Decoration,etc,Industry,Insulation |
| Width | 20-2400mm,1000-2200mm,0-1550mm,≤1200mm,900mm-1524mm |
| Name | Color Coated Aluminum Coil |
|---|---|
| Grade | 3000 series |
| Color | Customized Color Accepted |
| Width | Customized |
| Thickness | 0.02mm-3.0mm , or customized |
| Nazwa | Sztabka aluminium |
|---|---|
| Al (min) | 99,7%,99%-99,9% |
| Słowo kluczowe | Sztabka aluminium 99,7% 99,9% |
| Aplikacja | Przemysł, przetapianie |
| Pakiet | Standard |