| Όνομα | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
| ΠΡΟΤΥΠΑ | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN ΜΒ, ASTM-B209 |
| Βαθμός | 3000 σειρές, 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| Πάχος | 0.312mm |
| Όνομα | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
| πρότυπα | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN ΜΒ, ASTM-B209 |
| Βαθμός | 3000 σειρές, 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| Πάχος | 0.312mm |
| Όνομα | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
| Πρότυπα | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN ΜΒ, ASTM-B209 |
| Βαθμός | 3000 σειρές, 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| MOQ | 1 τόνος |
| όνομα | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
| πρότυπα | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN ΜΒ, ASTM-B209 |
| Βαθμός | 3000 σειρές, 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| MOQ | 1 τόνος |
| Όνομα | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
| Πρότυπα | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN ΜΒ, ASTM-B209 |
| Βαθμός | 3000 σειρές, 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| MOQ | 1 τόνος |
| Όνομα | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός | Σειρά 1000/3000/5000 |
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο, πρότυπα πλόιμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ντυμένος, αποτυπωμένος σε ανάγλυφο, καθρέφτης |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα αποδεκτό |
| Όνομα | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμός | 1000 σειρές, το 1.2.3.5 .6.7series, 1000/3000/5000 σειρά |
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο, πρότυπα πλόιμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ντυμένος, αποτυπωμένος σε ανάγλυφο, καθρέφτης |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα αποδεκτό |
| Grade | 3000 Serie |
|---|---|
| Temper | O - H112,H24,O,T3 - T8,H18 |
| Alloy or not | Is Alloy,Non-alloy |
| Application | Construction,Decoration,etc,Industry,Insulation |
| Width | 20-2400mm,1000-2200mm,0-1550mm,≤1200mm,900mm-1524mm |
| Name | Color Coated Aluminum Coil |
|---|---|
| Grade | 3000 series |
| Color | Customized Color Accepted |
| Width | Customized |
| Thickness | 0.02mm-3.0mm , or customized |
| Όνομα | Πλίνθωμα αργιλίου |
|---|---|
| Al (λ.) | 99.7%, 99%-99.9% |
| λέξη κλειδί | Πλίνθωμα 99,7% 99,9% αργιλίου |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία, ανάτηξη |
| Πακέτο | Πρότυπα |