| İsim | Aliminyum folyo |
|---|---|
| öfke | O - H112,H14 |
| standart | GB/T3880-2006,ASTM AISI JIS DIN GB,ASTM-B209 |
| Seviye | 3000 Serisi,1000 3000 5000 6000 serisi |
| Kalınlık | 0,3-12 mm |
| İsim | Aliminyum folyo |
|---|---|
| öfke | O - H112,H14 |
| standart | GB/T3880-2006,ASTM AISI JIS DIN GB,ASTM-B209 |
| Seviye | 3000 Serisi,1000 3000 5000 6000 serisi |
| Kalınlık | 0,3-12 mm |
| İsim | Aliminyum folyo |
|---|---|
| öfke | O - H112,H14 |
| standart | GB/T3880-2006,ASTM AISI JIS DIN GB,ASTM-B209 |
| Seviye | 3000 Serisi,1000 3000 5000 6000 serisi |
| Adedi | 1 ton |
| İsim | Aliminyum folyo |
|---|---|
| öfke | O - H112,H14 |
| standart | GB/T3880-2006,ASTM AISI JIS DIN GB,ASTM-B209 |
| Seviye | 3000 Serisi,1000 3000 5000 6000 serisi |
| Adedi | 1 ton |
| İsim | Aliminyum folyo |
|---|---|
| öfke | O - H112,H14 |
| standart | GB/T3880-2006,ASTM AISI JIS DIN GB,ASTM-B209 |
| Seviye | 3000 Serisi,1000 3000 5000 6000 serisi |
| Adedi | 1 ton |
| İsim | Renkli Kaplamalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Seviye | 1000/3000/5000 serisi |
| paket | karton, Standart Denize Uygun |
| Yüzey işleme | Kaplamalı, Eloksallı, Kabartmalı, Ayna |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk Kabul Edildi |
| İsim | Renkli Kaplamalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| Seviye | 1000 Serisi,1.2.3.5.6.7 serisi,1000/3000/5000 serisi |
| paket | karton, Standart Denize Uygun |
| Yüzey işleme | Kaplamalı, Eloksallı, Kabartmalı, Ayna |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk Kabul Edildi |
| Grade | 3000 Serie |
|---|---|
| Temper | O - H112,H24,O,T3 - T8,H18 |
| Alloy or not | Is Alloy,Non-alloy |
| Application | Construction,Decoration,etc,Industry,Insulation |
| Width | 20-2400mm,1000-2200mm,0-1550mm,≤1200mm,900mm-1524mm |
| Name | Color Coated Aluminum Coil |
|---|---|
| Grade | 3000 series |
| Color | Customized Color Accepted |
| Width | Customized |
| Thickness | 0.02mm-3.0mm , or customized |
| İsim | Alüminyum Külçe |
|---|---|
| Al (dk) | %99,7, %99 - %99,9 |
| anahtar kelime | Alüminyum Külçe %99,7 %99,9 |
| Başvuru | Sanayi, Yeniden Eritme |
| paket | standart |