| Width | 100mm-2600mm |
|---|---|
| Heat Treatability | Good |
| Material | Aluminum |
| Elongation | ≥20% |
| Corrosion Resistance | Good |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | de molen eindigt, geanodiseerd, opgepoetst, bedekt het poeder, enz. met een laag |
| Steekproef | Beschikbaar |
| Al (min) | 98.8% |
| Bui | T3-T8 |
| Naam | Aluminiumblad |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Gebeëindigde molen |
| Toepassing | Decoratie, Bouw, dakwerk, de Bouw |
| Breedte | Klantenvereiste |
| Bui | O-H112, T3-T8 |
| Naam | Kleur Met een laag bedekte Aluminiumrol |
|---|---|
| Legering of niet | Is Legering |
| Kleur | Ral of als verzoek, Aangepaste Toegelaten Kleur |
| PAKKET | Karton, Zeewaardige Norm |
| Goederennaam | kleur met een laag bedekte aluminiumrol 0.5mm dikte |
| Naam | Aluminiumrol |
|---|---|
| Bui | O - H112, H14 |
| Toepassing | Bouw, de Bouw, Dakwerk |
| Breedte | 01550mm, van 650mm tot 1250 mm |
| Oppervlakte | Met een laag bedekt, In reliëf gemaakt |
| Bui | O - H112, H14 |
|---|---|
| Toepassing | Bouw, de Bouw, Dakwerk |
| Oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt, In reliëf gemaakt |
| Kleur | zilver, RAL-Kleur, Aluminium |
| Norm | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Bui | O - H112, H14 |
|---|---|
| Rang | 1000,2000,3000,4000,5000,6000,7000 Reeksen |
| Legering of niet | Is Legering |
| Toepassing | Bouw, de Bouw, Dakwerk |
| Breedte | 01550mm, van 650mm tot 1250 mm |
| Naam | Aluminiumrol |
|---|---|
| Bui | O - H112, H14 |
| Rang | 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| Toepassing | Bouw, de Bouw, Dakwerk |
| Breedte | 01550mm, van 650mm tot 1250 mm |
| Naam | Aluminiumrol |
|---|---|
| Bui | O - H112, H14 |
| Rang | 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| Legering of niet | Is Legering |
| Toepassing | Bouw, de Bouw, Dakwerk |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.2mm-6.0mm |
| Yield Strength | ≥110Mpa |
| Heat Treatability | Good |
| Hardness | ≤95HB |