| Width | 100mm-2600mm |
|---|---|
| Heat Treatability | Good |
| Material | Aluminum |
| Elongation | ≥20% |
| Corrosion Resistance | Good |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Yüzey işleme | değirmen kaplaması, anodize, cilalı, toz boyalı, vb. |
| Örnek | Mevcut |
| Al (dk) | %98,8 |
| öfke | T3-T8 |
| İsim | Alüminyum levha |
|---|---|
| Yüzey işleme | değirmen bitti |
| Başvuru | Dekorasyon, İnşaat, çatı kaplama, Bina |
| Genişlik | Müşteri gereksinimi |
| öfke | O-H112,T3-T8 |
| İsim | Renkli Kaplamalı Alüminyum Rulo |
|---|---|
| alaşım veya değil | Alaşım mı |
| renk | Ral veya istek olarak, Özelleştirilmiş Renk Kabul Edildi |
| paket | karton, Standart Denize Uygun |
| emtia adı | renkli kaplamalı alüminyum bobin 0,5 mm kalınlık |
| İsim | alüminyum bobin |
|---|---|
| öfke | O - H112,H14 |
| Başvuru | İnşaat, Bina, Çatı Kaplama |
| Genişlik | 0-1550mm, 650mm'den 1250mm'ye |
| yüzey | Kaplamalı, Kabartmalı |
| öfke | O - H112,H14 |
|---|---|
| Başvuru | İnşaat, Bina, Çatı Kaplama |
| Yüzey İşlem | Kaplamalı, Kabartmalı |
| renk | gümüş, RAL Renk, Alüminyum |
| Standart | GB/T3880-2006,ASTM AISI JIS DIN GB,ASTM-B209 |
| öfke | O - H112,H14 |
|---|---|
| Seviye | 1000,2000,3000,4000,5000,6000,7000 SERİSİ |
| alaşım veya değil | Alaşım mı |
| Başvuru | İnşaat, Bina, Çatı Kaplama |
| Genişlik | 0-1550mm, 650mm'den 1250mm'ye |
| İsim | alüminyum bobin |
|---|---|
| öfke | O - H112,H14 |
| Seviye | 1000 3000 5000 6000 serisi |
| Başvuru | İnşaat, Bina, Çatı Kaplama |
| Genişlik | 0-1550mm, 650mm'den 1250mm'ye |
| İsim | alüminyum bobin |
|---|---|
| öfke | O - H112,H14 |
| Seviye | 1000 3000 5000 6000 serisi |
| alaşım veya değil | Alaşım mı |
| Başvuru | İnşaat, Bina, Çatı Kaplama |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.2mm-6.0mm |
| Yield Strength | ≥110Mpa |
| Heat Treatability | Good |
| Hardness | ≤95HB |