| Width | 100mm-2600mm |
|---|---|
| Heat Treatability | Good |
| Material | Aluminum |
| Elongation | ≥20% |
| Corrosion Resistance | Good |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | mielone, anodowane, polerowane, malowane proszkowo itp |
| Próbka | Dostępny |
| Al (min) | 98,8% |
| Hartować | T3-T8 |
| Nazwa | arkusz aluminium |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | młyn skończony |
| Aplikacja | Dekoracja, budownictwo, pokrycia dachowe, budownictwo |
| Szerokość | Wymagania klienta |
| Hartować | O-H112,T3-T8 |
| Nazwa | Aluminiowa cewka powlekana kolorem |
|---|---|
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Kolor | Ral lub jako żądanie, zaakceptowano dostosowany kolor |
| Pakiet | karton, standardowy zdatny do żeglugi |
| Nazwa towaru | powlekana kolorowo aluminiowa cewka o grubości 0,5 mm |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Szerokość | 0-1550 mm, od 650 mm do 1250 mm |
| Powierzchnia | Powlekane, tłoczone |
| Hartować | O - H112,H14 |
|---|---|
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekane, tłoczone |
| Kolor | srebrny, kolor RAL, aluminium |
| Standard | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Hartować | O - H112,H14 |
|---|---|
| Stopień | SERIA 1000,2000,3000,4000,5000,6000,7000 |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Szerokość | 0-1550 mm, od 650 mm do 1250 mm |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Stopień | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Szerokość | 0-1550 mm, od 650 mm do 1250 mm |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Stopień | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Thickness | 0.2mm-6.0mm |
| Yield Strength | ≥110Mpa |
| Heat Treatability | Good |
| Hardness | ≤95HB |