| Naam | Aluminiumrol |
|---|---|
| Bui | O - H112, H14 |
| Rang | 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| Legering of niet | Is Legering |
| Toepassing | Bouw, de Bouw, Dakwerk |
| Grade | 3000 Serie |
|---|---|
| Temper | O - H112,H24,O,T3 - T8,H18 |
| Alloy or not | Is Alloy,Non-alloy |
| Application | Construction,Decoration,etc,Industry,Insulation |
| Width | 20-2400mm,1000-2200mm,0-1550mm,≤1200mm,900mm-1524mm |
| Naam | Aluminiumbaar |
|---|---|
| Al (min) | 99.7%, 99%-99.9% |
| sleutelwoord | Aluminiumbaar 99,7% 99,9% |
| Toepassing | Industrie, het Opnieuw smelten |
| Pakket | Norm |
| Productnaam | Aluminiumprofiel |
|---|---|
| Bui | T3-T8 |
| materiaal | Legering 6063/6061/6005/6060 T5/T6,6063-Aluminiumlegering |
| MOQ | 1 ton |
| Grootte | 2020 2525 3030, Requst van de Klant |
| Naam | Aluminiumfolie |
|---|---|
| Bui | O - H112, H14 |
| norm | GB/T3880-2006, ASTM AISI JIS DIN GB, ASTM-B209 |
| Rang | 3000 Reeksen, 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| Dikte | 0.312mm |
| Naam | Aluminiumrol |
|---|---|
| Bui | O - H112, H14 |
| Rang | A1050,1060,3003,5052,5474,5083,6061,8011 |
| Legering of niet | Is Legering |
| Toepassing | Bouw, de Bouw, Dakwerk |
| Type | Coil\plate\Roll |
|---|---|
| Grade | 1000 Series |
| Color | Silver |
| Length | 1000mm-16000mm |
| Yield Strength | ≥110Mpa |
| Bui | O - H112, H14 |
|---|---|
| Rang | 1000 3000 5000 6000 reeksen |
| Legering of niet | Is Legering |
| Toepassing | Bouw, de Bouw, Dakwerk |
| Breedte | 600mm-2600mm/custom |
| Naam | Aluminiumplaat |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | geoli?d, Opgepoetst |
| Afdelingsvorm | Rond |
| Geallieerd of niet | Is legering |
| Techniek | Warm gewalst |
| Naam | Aluminiumblad |
|---|---|
| oppervlaktebehandeling | Met een laag bedekt, In reliëf gemaakt |
| Toepassing | Decoratie, Bouw, dakwerk, de Bouw |
| Breedte | Klantenvereiste |
| Bui | O-H112, T3-T8 |