| نام | کویل آلومینیومی |
|---|---|
| خلق و خوی | O - H112,H14 |
| مقطع تحصیلی | سری 1000 3000 5000 6000 |
| آلیاژی یا نه | آلیاژی است |
| کاربرد | ساخت و ساز، ساختمان، سقف |
| Grade | 3000 Serie |
|---|---|
| Temper | O - H112,H24,O,T3 - T8,H18 |
| Alloy or not | Is Alloy,Non-alloy |
| Application | Construction,Decoration,etc,Industry,Insulation |
| Width | 20-2400mm,1000-2200mm,0-1550mm,≤1200mm,900mm-1524mm |
| نام | شمش آلومینیوم |
|---|---|
| Al (دقیقه) | 99.7٪، 99٪ - 99.9٪ |
| کلمه کلیدی | شمش آلومینیوم 99.7% 99.9% |
| کاربرد | صنعت، ذوب مجدد |
| بسته | استاندارد |
| نام محصول | پروفیل آلومینیومی |
|---|---|
| خلق و خوی | T3-T8 |
| مواد | آلیاژ 6063/6061/6005/6060 T5/T6,6063 آلیاژ آلومینیوم |
| MOQ | 1 تن |
| اندازه | 2020 2525 3030، درخواست مشتری |
| نام | ورقه ی آلومینیومی |
|---|---|
| خلق و خوی | O - H112,H14 |
| استاندارد | GB/T3880-2006، ASTM AISI JIS DIN GB، ASTM-B209 |
| مقطع تحصیلی | سری 3000، سری 1000 3000 5000 6000 |
| ضخامت | 0.3-12 میلی متر |
| نام | کویل آلومینیومی |
|---|---|
| خلق و خوی | O - H112,H14 |
| مقطع تحصیلی | A1050,1060,3003,5052,5474,5083,6061,8011 |
| آلیاژی یا نه | آلیاژی است |
| کاربرد | ساخت و ساز، ساختمان، سقف |
| Type | Coil\plate\Roll |
|---|---|
| Grade | 1000 Series |
| Color | Silver |
| Length | 1000mm-16000mm |
| Yield Strength | ≥110Mpa |
| خلق و خوی | O - H112,H14 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 1000 3000 5000 6000 |
| آلیاژی یا نه | آلیاژی است |
| کاربرد | ساخت و ساز، ساختمان، سقف |
| عرض | 600mm-2600mm/سفارشی |
| نام | ورق آلومینیوم |
|---|---|
| درمان سطح | روغن کاری شده، جلا داده شده |
| شکل بخش | گرد |
| آلیاژی یا نه | آلیاژی است |
| تکنیک | نورد گرم |
| نام | ورق آلومینیوم |
|---|---|
| درمان سطحی | روکش شده، برجسته |
| کاربرد | دکوراسیون، ساخت و ساز، سقف، ساختمان |
| عرض | نیاز مشتری |
| خلق و خوی | O-H112,T3-T8 |