| İsim | alüminyum bobin |
|---|---|
| öfke | O - H112,H14 |
| Seviye | 1000 3000 5000 6000 serisi |
| alaşım veya değil | Alaşım mı |
| Başvuru | İnşaat, Bina, Çatı Kaplama |
| Grade | 3000 Serie |
|---|---|
| Temper | O - H112,H24,O,T3 - T8,H18 |
| Alloy or not | Is Alloy,Non-alloy |
| Application | Construction,Decoration,etc,Industry,Insulation |
| Width | 20-2400mm,1000-2200mm,0-1550mm,≤1200mm,900mm-1524mm |
| İsim | Alüminyum Külçe |
|---|---|
| Al (dk) | %99,7, %99 - %99,9 |
| anahtar kelime | Alüminyum Külçe %99,7 %99,9 |
| Başvuru | Sanayi, Yeniden Eritme |
| paket | standart |
| Ürün adı | Alüminyum profil |
|---|---|
| öfke | T3-T8 |
| Malzeme | Alaşım 6063/6061/6005/6060 T5/T6,6063 Alüminyum Alaşım |
| Adedi | 1 ton |
| Boyut | 2020 2525 3030,Müşterinin İsteği |
| İsim | Aliminyum folyo |
|---|---|
| öfke | O - H112,H14 |
| standart | GB/T3880-2006,ASTM AISI JIS DIN GB,ASTM-B209 |
| Seviye | 3000 Serisi,1000 3000 5000 6000 serisi |
| Kalınlık | 0,3-12 mm |
| İsim | alüminyum bobin |
|---|---|
| öfke | O - H112,H14 |
| Seviye | A1050,1060,3003,5052,5474,5083,6061,8011 |
| alaşım veya değil | Alaşım mı |
| Başvuru | İnşaat, Bina, Çatı Kaplama |
| Type | Coil\plate\Roll |
|---|---|
| Grade | 1000 Series |
| Color | Silver |
| Length | 1000mm-16000mm |
| Yield Strength | ≥110Mpa |
| öfke | O - H112,H14 |
|---|---|
| Seviye | 1000 3000 5000 6000 serisi |
| alaşım veya değil | Alaşım mı |
| Başvuru | İnşaat, Bina, Çatı Kaplama |
| Genişlik | 600mm-2600mm/özel |
| Adı | Alüminyum levha |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | yağlı, cilalı |
| Kesit şekli | Yuvarlak |
| alaşım veya değil | Alaşım mı |
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| İsim | Alüminyum levha |
|---|---|
| Yüzey İşlem | Kaplamalı, Kabartmalı |
| Başvuru | Dekorasyon, İnşaat, çatı kaplama, Bina |
| Genişlik | Müşteri gereksinimi |
| öfke | O-H112,T3-T8 |