| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Stopień | Seria 3000, seria 1000 3000 5000 6000 |
| Technika | Walcowane na zimno |
| Cynkowanie | 30-275g/m2 |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Stopień | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Szerokość | 0-1550 mm, od 650 mm do 1250 mm |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekane, tłoczone |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Szerokość | Jako twoje wymaganie |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekane, tłoczone |
| Hartować | O - H112,H14 |
|---|---|
| Stopień | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Szerokość | 0-1550 mm, od 650 mm do 1250 mm |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Stopień | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Stopień | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Hartować | O - H112,H14 |
|---|---|
| Stopień | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Szerokość | 600mm-2600mm/niestandardowe |
| Hartować | O - H112,H14 |
|---|---|
| Numer modelu | 3003 5052 |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Szerokość | 0-1550 mm, od 650 mm do 1250 mm |
| Elongation | ≥20% |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Weldability | Good |
| Width | 100mm-2600mm |
| Tensile Strength | ≥180Mpa |