| Όνομα | Σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
| Βαθμός | 3000 σειρές, 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου | 30-275g/m2 |
| Όνομα | Σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
| Βαθμός | 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Οικοδόμηση, κτήριο, υλικό κατασκευής σκεπής |
| Όνομα | Σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
| Εφαρμογή | Οικοδόμηση, κτήριο, υλικό κατασκευής σκεπής |
| Πλάτος | 01550mm, από 650mm έως 1250 χιλ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ντυμένος, αποτυπωμένος σε ανάγλυφο |
| Όνομα | Σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
| Εφαρμογή | Οικοδόμηση, κτήριο, υλικό κατασκευής σκεπής |
| Πλάτος | Σαν την απαίτησή σας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ντυμένος, αποτυπωμένος σε ανάγλυφο |
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
|---|---|
| Βαθμός | 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Οικοδόμηση, κτήριο, υλικό κατασκευής σκεπής |
| Πλάτος | 01550mm, από 650mm έως 1250 χιλ. |
| Όνομα | Σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
| Βαθμός | 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Οικοδόμηση, κτήριο, υλικό κατασκευής σκεπής |
| ΟΝΟΜΑ | Σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
| Βαθμός | 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Οικοδόμηση, κτήριο, υλικό κατασκευής σκεπής |
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
|---|---|
| Βαθμός | 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Οικοδόμηση, κτήριο, υλικό κατασκευής σκεπής |
| Πλάτος | 600mm-2600mm/custom |
| Ιδιοσυγκρασία | O - H112, H14 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 3003 5052 |
| Κράμα ή όχι | Είναι κράμα |
| Εφαρμογή | Οικοδόμηση, κτήριο, υλικό κατασκευής σκεπής |
| Πλάτος | 01550mm, από 650mm έως 1250 χιλ. |
| Elongation | ≥20% |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Weldability | Good |
| Width | 100mm-2600mm |
| Tensile Strength | ≥180Mpa |