| Uygulama | Endüstriyel, Ticari, Vb. |
|---|---|
| İşleme | Kesme, Delme vb. |
| Dayanıklılık | ±0,1 mm |
| şekli | Ekstrüzyon Profili |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Adedi | pazarlık edilebilir |
| renk | Gümüş, Siyah vb. |
| Ambalajlama | Karton, Palet vb. |
| Adedi | pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Ambalajlama | Karton, Palet vb. |
| Malzeme | Alüminyum |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Hata payı | ±0,1 mm |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ambalajlama | Karton, Palet vb. |
| Yüzey işleme | Eloksal, Toz Boya vb. |
| Başvuru | Endüstriyel, Ticari, Vb. |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| renk | Gümüş, Siyah vb. |
| Şekil | Ekstrüzyon Profili |
| Ambalajlama | Karton, Palet vb. |
|---|---|
| İşleme | Kesme, Delme vb. |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | Eloksal, Toz Boya vb. |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| İşleme | Kesme, Delme vb. |
| Şekil | Ekstrüzyon Profili |
| Başvuru | Endüstriyel, Ticari, Vb. |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Adedi | pazarlık edilebilir |
| Hata payı | ±0,1 mm |
| Malzeme | Alüminyum |