| Nazwa | arkusz aluminium |
|---|---|
| Typ | Płyta, arkusz, płyta / cewka |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekane, tłoczone |
| Aplikacja | Dekoracja, budownictwo, pokrycia dachowe, budownictwo |
| Szerokość | Wymagania klienta |
| Nazwa | Aluminiowa cewka powlekana kolorem |
|---|---|
| Stopień | Seria 1000, seria 1.2.3.5.6.7, seria 1000/3000/5000 |
| Pakiet | karton, standardowy zdatny do żeglugi |
| Nazwa towaru | powlekana kolorowo aluminiowa cewka o grubości 0,5 mm |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekane, anodowane, tłoczone, lustro |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Stopień | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Nazwa produktu | Profil aluminiowy |
|---|---|
| Hartować | T3-T8 |
| Stopień | Seria 6000, inne, 6063/6061/6005/6060 T5/T6 |
| kształt | T - Profil |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Stopień | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Szerokość | 0-1550 mm, od 650 mm do 1250 mm |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekane, tłoczone |
| Nazwa | Aluminiowa cewka powlekana kolorem |
|---|---|
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Kolor | Ral lub jako żądanie, zaakceptowano dostosowany kolor |
| Pakiet | karton, standardowy zdatny do żeglugi |
| Nazwa towaru | powlekana kolorowo aluminiowa cewka o grubości 0,5 mm |
| Nazwa produktu | Profil aluminiowy |
|---|---|
| Hartować | T3-T8 |
| Materiał | Stop 6063/6061/6005/6060 T5/T6,6063 Stop aluminium |
| Minimalne zamówienie | 1 tona |
| Rozmiar | 2020 2525 3030,Żądanie klienta |
| Nazwa | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Hartować | O - H112,H14 |
| Stopień | 1000 3000 5000 6000 serii |
| Stop lub nie | Jest stopem |
| Aplikacja | Budownictwo, budownictwo, pokrycia dachowe |
| Nazwa | Aluminiowy pasek Saquare |
|---|---|
| kształt | Kwadrat |
| Hartować | T3 - T8 |
| Uszczelka | Standardowe opakowanie morskie |
| Usługa przetwarzania | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |